Нашият сайт Sanus et Salvus получи престижната награда Най-добра българска медия зад граница за 2025 г.

Отличието е от Съюза на българските журналисти.

 

В легендарното Първо студио на Българското национално радио (БНР), което за поредна година беше любезен домакин, Съюзът на българските журналисти (СБЖ) връчи традиционните си годишни награди за най-високите професионални постижения.

 

В категорията Най-добра българска медия зад граница тази година наградата получи нашия сайт Sanusetsalvus.com във Виена.

 

Номинацията бе направена от 114 журналистическо дружество в София с председател Мая Петкова-Константинова.

 

"От името на целия екип на сайта благодаря за наградата! Всяка статия за нас е откъс от живота в Австрия, който се стремим да споделим с нашите читатели.

Трите стълба на сайта са здравеопазване, култура и интервюта, и тази награда ни дава увереност да продължим напред. Благодаря", заяви Константин Димов, част от нашия екип при връчването на наградата.

Честито на всички наградени колеги, благодарим и на всички, които ни четат, подкрепят и ценят труда на журналистите!

 

Благодарим на Съюза на българските журналисти, както и на Мая Петкова-Константинова за признанието, за нас то е много скъпо на сърцето ни!

Повече за бляскавата церемония по връчването на Годишните награди на Съюза на българските журналисти тук:

 

Прочетено 270 пъти Последна промяна от Неделя, 16 Ноември 2025 11:01
Регистрирай се за да оставиш коментар
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…